برای خرید از سایت آمازون بهترین راه استفاده از کارت اعتباری آمازون (Amazon Gift Card) است.

لازم به ذکر است این روش می تواند برای خرید تمام محصولات فروشگاه آمازون مورد استفاده قرار بگیرد.
(آندروید Appstore for Android، موزیک MP3s & Cloud Player، کتاب Kindle Store، بازی و نرم افزار Digital Games & Software و ...)

بخش نرم افزارهای آندروید در فروشگاه آمازون (Amazon Appstore) یه دلیل وجود امکان دسترسی ایرانیان به آن مورد توجه کاربران قرار گرفته است. کاربرانی که سعی کرده اند تا به فروشگاه آندروید گوگل (Google Android Market) متصل شوند می دانند که گوگل با چندین روش هویت آن های را مورد بررسی قرار می دهد.

بررسی IP ،GPS، سوابق اکانت گوگل، اپراتوری که از آن سرویس گرفته می شود و ... هر چند می توان با رعایت این موارد به فروشگاه گوگل متصل شد اما همچنان یک مشکل باقی است. امکان پرداخت هزینه نرم افزارهای این فروشگاه!

AppStore آمازون در مارچ ۲۰۱۱ افتتاح شد و سرویس آن تا امروز تنها محدود به ایالت متحده آمریکا است ولی در عمل کاربران می توانند با ارائه اطلاعات فردی در ایالات متحده، به این بازار وصل شده و بدون محدودیت از امکانات آن بهره مند شوند.
از طریق AppStore آمازون می توانید مستقیما برای دستگاه آندرویدی خود بازی ها و برنامه های رایگان را تهیه نموده و یا محصولات پولی را با گیفت کارت های آمازون (قابل تهیه در هیمن فروشگاه) خریداری نمایید. 

 

برای این منظور بعد از عضویت در این سایت وارد بخش Your Account شوید و مسیر زیر را طی کنید:
Payment > Gift Cards > Apply a Gift Certificate/Card to Your Account
در این صفحه میزان اعتبار خود را ببینید. برای شارژ حساب کاربری خود در بخش Redeem your gift card کد خریداری شده از سایت ما را وارد نمایید. حساب شما معادل اعتبار کارتتان شارژ خواهد شد.

- اکنون می توانید به راحتی محصول مورد نظرتان را، با اعتبار موجود در اکانتتان خرید کنید. بعد از نهایی شدن ثبت سفارش، وجه از اعتبار شما به صورت اتوماتیک کسر خواهد شد.
- اعتباری که وارد اکانت خود کرده اید هیچ گاه منقضی نمی شود و شما همیشه می توانید از آن برای خرید استفاده کنید.
- از این اعتبار می توانید برای خرید محصولات قابل دانلود نیز استفاده کنید (موسیقی، ویدئو، بازی و ...)
- شما بعد از شارژ اکانتتان می توانید از سایت endless.com و myhabit.com نیز خرید نمایید. کافی است با اطلاعات حساب آمازون (ایمیل و پسورد) خود وارد شوید؛ خواهید دید اعتبار اکانت آمازون شما در این سایت ها نیز قابل استفاده است.
- اعتبار آمازون غیر قابل برگشت است؛ به عبارتی بعد از وارد کردن کد در حساب کاربری تنها می توانید با آن خرید انجام دهید و نمی توانید اعتبار خود را به کد تبدیل نمایید و یا به اکانت دیگران منتقل نمایید.
- دقت دشته باشید اعتبار آمازون انگلستان با واحد پوند تنها در سایت amazon.co.uk و اعتبار کارت شارژ آمازون آمریکا با واحد ارزی دلار در سایت amazon.com قابل استفاده است.

نکته: در صورتی که هنگام تکمیل فرآیند خرید در آمازون با صفحه ای مواجه شدید که از شما اطلاعات کارت اعتباری خواست، نگران نباشید. می توانید اطلاعات نامعتبر وارد نمایید، در صورتی که موجودی اکانت آمازون شما بیش یا برابر مبلغ خرید باشد نیازی به استفاده از کارت اعتباری نخواهد بود و خریدتان با موفقیت انجام خواهد شد.
آمازون اطلاعات کارت اعتباری را زمانی چک خواهد کرد که مبلغ خرید شما از اعتبار اکانت شما بیشتر باشد. آنگاه باقیمانده مبلغ خرید از کارت اعتباری شما برداشت می شود.
معمولن به دلیل محدودیت جغرافیای وضع شده برای برخی محصولات از شما خواسته می شود که اطلاعات کارت اعتباری و آدرس ارائه نمایید.
در صورت نیاز به آدرس معتبر در آمریکا از سایت usyellowpages.com و انگستان از سایت local-area.co.uk استفاده نمایید.
در صورت نیاز به کارت اعتباری می توانید از MasterCard: 5551234455051319 و یا Visa: 4266902034226473 استفاده نمایید. البته هر شماره کارت دیگری نیز که با چهار رفم ابتدایی شماره های بالا شروع شود نیز می تواند جایگزین مناسبی باشد!

نکته: این کارت شارژ تنها مناسب پرداخت در Amazon payment نمی باشد.
 

لازم به ذکر است که محصولاتی که نیاز به ارسال پستی دارند؛ به دلیل تحریم های جاری در مورد ایرانیان، توسط سایت آمازون به ایران ارسال نمی شوند. برای خرید این محصولات نیازمند به استفاده از آدرسی غیر از ایران هستید (می توانید از آدرس دوستان یا بستگان خود در خارج از کشور استفاده نمایید) در صورتی که از این امکان بی بهره هستید از شرکت هایی استفاده کنید که کار خرید محصول از آمازون را برای ایرانیان انجام می دهند.
مثلا برای خرید کتاب از آمازون :همانطور که می دانید؛ بسیاری از کتاب ها به صورت الکترونیک یا PDF نیز ارائه می شوند و برای خرید آن ها نیاز به آدرس پستی ندارید! پس خودتان دست به کار شوید تا با بهترین قیمت محصول مورد نظرتان را تهیه کنید.

خرید تمام محصولات قابل دانلود از آمازون به صورت در لحظه ... همین امروز از معتبر ترین سایت فروش آنلاین خرید کنید.